Finanse

Współpracujemy z jedną z największych firm finansowo ubezpieczeniowych w Polsce – Phinance  S. A.
Zachęcamy do skorzystania z ofert:

KREDYTY HIPOTECZNE

Z nami zrealizujesz swoje marzenie o własnym kącie, przeprowadzimy Cię w sposób skuteczny i bezpieczny przez proces uzyskiwania kredytu hipotecznego. Skontaktuj się z pracownikami Naszego biura a dostaniesz informację o możliwości uzyskania kredytu bez konieczności marnowania czasu na samodzielne sprawdzanie każdej z ofert dostępnych na rynku. Nie pobieramy prowizji od Klientów, zagwarantujemy wybór najlepszej oferty na rynku i miłą współpracę.

KREDYTY GOTÓWKOWE

Brakuje Ci niewielkiej sumy do osiągnięcia wymarzonego celu? We współpracy z Klientami korzystamy z produktów wyselekcjonowanych z oferty najlepszych instytucji finansowych. Zapytaj Naszych doradców w biurze o ofertę.

PROGRAMY OSZCZĘDNOŚCIOWE

W oszczędzaniu ważne jest świadome wyznaczanie celów i sposobów prowadzących do ich realizacji. Celem może być np. wyższa emerytura, zabezpieczenie przyszłości rodziny i dzieci, czy po prostu zgromadzenie określonej wielkości kapitału.
Zależy nam, abyś był spokojny o swoje oszczędności, dlatego otrzymasz od nas w pełni profesjonalne wsparcie. Rozwiązania, którymi dysponujemy i dostęp do globalnych rynków spełnią każdą Twoją potrzebę – od maksymalnego bezpieczeństwa po maksymalizację zysków, pozwolą Tobie także skorzystać z ulg i zwolnień podatkowych w ramach produktów przygotowanych z myślą o Twojej emeryturze.

INWESTYCJE KAPITAŁU

Potencjał tkwiący w rynkach finansowych to dynamiczny sposób na pomnażanie kapitału. Konstrukcja portfela inwestycyjnego opiera się na ogromniej ilości rozwiązań finansowych.

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia w efektywnym pomnażaniu kapitału. Pomożemy zrozumieć istotę każdego produktu pod kątem potencjalnego zysku oraz towarzyszącego mu ryzyka. Nasi doradcy pomogą Ci również w optymalizacji już posiadanych inwestycji, a także wesprą cyklicznymi spotkaniami mającymi na celu bieżący monitoring wyników.