Ubezpieczenia

Współpracujemy z jedną z największych firm finansowo ubezpieczeniowych w Polsce – Phinance  S. A.
Zachęcamy do skorzystania z ofert:

UBEZPIECZENIA MAJĄTKU

W ubezpieczeniach majątkowych np. samochodu, mieszkania, firmy nie chodzi o zapłacenie jak najniższej składki. Najważniejsza jest całkowita rekompensata ewentualnej szkody. Twoje ubezpieczenie, dzięki nam będzie miało optymalnie dobrany zakres ubezpieczenia. Ponadto będzie zawarte u najlepszego ubezpieczyciela a ewentualna wypłata świadczenia przebiegnie w maksymalnie krótkim czasie.

Potrzebujesz Ubezpieczenia? Skontaktuj się z Nami.

UBEZPIECZENIA ŻYCIA

W ubezpieczeniu na życie nie chodzi o Ciebie, ale o Twoich bliskich. Najcenniejszą wartością jest nasze zdrowie i życie. Będąc w sile umysłu i ciała jesteśmy dla naszych bliskich spędzając z nimi czas, pracując, bawiąc się. W końcu rodzina dla większości z nas jest najważniejszą wartością!

Korzyścią ubezpieczenia na życie jest zapewnienie utrzymania płynności finansowej rodziny w przypadku ewentualnej choroby lub śmierci jednego z jej członków.

Czasem nie zdajesz sobie sprawy, że go potrzebujesz, jednak dowiadujesz się o tym gdy jest już za późno. Zapraszamy do kontaktu z Naszymi doradcami. Zapoznaj się z Naszą ofertą.