Usługi dodatkowe

KSN Nieruchomości to więcej niż sprzedaż domów, mieszkań i działek. Współpracujemy z wieloma firmami w celu zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi dotyczącej kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości.

FIRMY REMONTOWE

Znalezienie dobrej i zaufanej ekipy remontowej nie zawsze jest proste. Chcesz wprowadzić się jak najszybciej i mieć pewność, że mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie? A może przestrzeń wokół domu potrzebuje odświeżenia? W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z nami. Korzystając z szerokich kontaktów handlowych i znajomości rynku szybko znajdziemy zespół remontowy, który sprawnie podejmie się remontu, doradzi lub opracuje plan przyszłych działań.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ I OGRODÓW

Zależy Ci, by mieszkanie lub dom było funkcjonalne, eleganckie i piękne? Zachęcamy do skorzystania z usług architekta wnętrz. A może potrzebujesz pomocy w zaplanowaniu przestrzeni poza domem? Ogród czy działka nie wyglądają tak jak sobie wymarzyłeś? Architekt ogrodów, to osoba której potrzebujesz.

DORADZTWO PODATKOWE

Jeśli chcesz w rzetelny sposób rozliczyć spadek lub darowiznę, masz problem z komornikiem lub syndykiem, bez wątpienia potrzebna jest Ci pomoc doradcy rachunkowo–podatkowego. Nasza firma jako lider rynku nieruchomości współpracuje tylko z najlepszymi. Dlatego polecamy współpracę z biurem SOWA sp. z o.o.

KANCELARIE NOTARIALNE

Planując sprzedaż, lub kupno nieruchomości musimy udać się do kancelarii notarialnej. Należy pamiętać, że przeniesienie własności nieruchomości bez zachowania formy aktu notarialnego jest nie ważne. Nasze biuro współpracuje z najlepszymi kancelariami, gwarantuje bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie transakcji.

GEODETA

Jeśli potrzebujesz Geodety, który kompleksowo zajmie się Twoją Inwestycją bądź rozwiąże problemy z istniejącą  współwłasnością przez podział nieruchomości to zachęcamy do skontaktowania się z naszymi agentami, którzy polecą najlepszych specjalistów w okolicy.